Oznamy a novinky

So septembrom prichádzajú aj nové krúžky pre deti! ♥ – dočítať sa viac

Škôlka. Pod týmto názvom si predstavíme priestory, kde sa detičky učia samostatnosti čo sa týka jedla, hrania sa, či upratovania. Je to vedené zábavnou formou, no kde je skutočná zábava a smiech?

Tím Domčeka sa preto rozhodol zaviesť bezplatné krúžky, ktorých sa budú detičky zúčastňovať počas svojho pobytu v škôlke. Pripravujeme krúžky ako „varíme – pečieme“, kde sa deti pomocou detských zásteriek pripravia na skutočné varenie v domácnosti. Začneme jednoduchými receptami, ktoré budú schopné zvládať, no samozrejme, nezaobíde sa to bez malého fliačika na odeve.

Ďalší v poradí prichádza „poďme cvičiť!“, kde sa detičky okrem rannej rozcvičky naučia, že zdravý štýl a pohyb sú veľmi dôležité pre naše zdravie. Pomocou tohto uvedieme na našej webovej stránke aj jedálniček, kde si môžete pozrieť čo vaše detičky papajú.

Pridali sme krúžok “hravá angličtina”, kde sa budeme snažiť naše detičky naučiť základy detskej angličtiny v podobe hier, kartičiek, pesničiek, básničiek, či rozprávok. Už teraz sa tešíme na pokroky, ktoré naši malí urobia. Veríme, že tým potešíme aj vás milí rodičia. 

Na záver prichádza kreatívnejší krúžok s názvom „poďme tvoriť!“, kde naše detičky pripravíme do škôlok, či škôl v podobe kreslenia, tvorenia, či maľovania. Naučia sa tvary, základné čísla, farby a rozoznávať rôzne druhy predmetov. Staršie detičky dostanú pracovné zošity, ktoré si budeme pravidelne vypracúvavať a ukazovať vám milí rodičia, aby ste videli aké pokroky robíme krôčik za krôčkom.

You may also like...