Oznamy a novinky

Mickey a Minnie Mouse na návšteve – dozvedieť sa viac

Už je to pár týždňov čo našu škôlku navštívili Mickey a Minnie Mouse, no naše detičky stále žiaria radosťou, sú plní otázok kedy sa k nám opäť vrátia, pretože si chcú s nimi zase zatancovať, či trošku sa pohrať.

Všetko to začalo nápadom našej pani riaditeľky Mariky, ktorá rozmýšľala ako naše detičky trochu potešiť a vzbudiť v nich motiváciu. Zo začiatku čakala, že ich detičky budú ignorovať a hrať sa samé, no opak bol pravdou. Mickey & Minnie boli super zohratí a vedeli ako si upútať ich pozornosť.

Pre detičky bola prichystaná nielen zábava, no taktiež riadna oslava v podobe malého občerstvenia a sladkého prekvapenia.
Z úsmevoch na ich tvárach sme vyhodnotili túto akciu ako super nápad, najmä po tom ako sme videli iskričky v očiach vašich ratolestí. Veríme, že im tento deň dodal viac odvahy prejaviť svoj potenciál a svoje schopnosti. „Keď vidíte ako chlapček, ktorý bol hanblivý a nesmelý, tancuje rovno pri Mickey-m a vyžaruje z neho snaha prekonať svoju hanblivosť a strach, jednoducho sa tešíte aj z takýchto maličkostí“ zhodnotila naša vychovávateľka. Hoci pre nás sú to maličkosti, pre nich je to ako sen. „Predstavte si, že príde váš obľúbený herec, či spevák priamo osobne k vám a tancuje s vami a venuje sa len vám. Je to pre vás ten najlepší deň v živote. Takto nejako si predstavujem ako sa oni cítili.“

Vďaka tejto skúsenosti sme zhodnotili, že takého stretnutia budeme robiť pravidelnejšie, no v podaní rôznych postavičiek z rozprávok. Radosť vašich detí nám stojí za to aby sme im zase prichystali nejaké nové prekvapenie.

You may also like...